Application Specialist - Poland

# of Openings
1
Location
Poland--
Category
Technical Expertise
Type
Regular Full-Time

Overview

Are you known for your communication skills and for being a team player? Great! This is exactly the kind of qualities we are looking for in our next Application Specialist! In addition to participating in high-level technical challenges, you will have the chance to be part of a multidisciplinary team in order to help clients solve problems and to present the best practices for PolyWorks, our lead product.

Join the PolyWorks Polska team!

Jeśli potrafisz nawiązywać dobre relacje z ludźmi i pracować w zespole, to jesteś idealnym kandydatem na stanowisko Specjalisty ds. aplikacji! W tej roli będziesz nie tylko mierzyć się z ciekawymi zadaniami technicznymi, ale także współtworzyć zespół złożony z różnych specjalistów, który służy pomocą i radą naszym klientom korzystającym z oprogramowania PolyWorks.

Nie zwlekaj i dołącz do naszej firmy, gdzie czekają na ciebie ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju w innowacyjnej branży pomiarów 3D.

Responsibilities

  • Provide complete and customized technical training to our clients. This training aims to ensure the optimal use of PolyWorks in designing and manufacturing processes
  • Perform advanced demonstrations of our various software, tailored to the specific needs of our potential clients
  • Provide technical assistance to our user community, suggesting different options and solutions to their metrological challenges
  • Participate to events and trade shows related to the promotion of our software solutions
  • Contribute to various integration and personalization projects associated with the deployment of the company’s solution on our clients’ premises
  • Be involved in internal initiatives related to the ongoing improvement of our services and processes
  • Perform any other related task

Jako Specjalista ds. aplikacji będziesz pełnić kluczową rolę w naszym zespole, Twoje zadania będą obejmować:

  • Prowadzenie szkoleń: Będziesz odpowiedzialny za organizację i prowadzenie zarówno podstawowych, jak i zaawansowanych szkoleń dla naszych klientów. Celem tych szkoleń jest przygotowanie użytkowników do efektywnego wykorzystania oprogramowania PolyWorks w procesach projektowania i produkcji.
  • Prezentacje rozwiązań: Twój obszar działania to również prezentacje. Będziesz dostosowywać nasze rozwiązania do indywidualnych potrzeb potencjalnych klientów, prezentując im korzyści i najlepsze praktyki związane z oprogramowaniem PolyWorks.
  • Wsparcie techniczne: Twoja wiedza będzie nieoceniona dla użytkowników oprogramowania PolyWorks. Pomagając im w rozwiązywaniu wyzwań metrologicznych, będziesz wskazywać różne opcje i efektywne rozwiązania.
  • Udział w wydarzeniach branżowych: Będziesz reprezentować firmę na targach i wydarzeniach promujących nasze rozwiązania programowe. Twoja obecność pomoże nam budować relacje z klientami i zwiększać świadomość marki.
  • Poprawa jakości usług: Twoje zaangażowanie w procesy i jakość naszych usług będzie kluczowe. Wspólnie będziemy dążyć do ciągłego doskonalenia i zadowolenia klientów.

Qualifications

  • Possess excellent written and spoken Polish
  • Have a good written and spoken English
  • Bachelor’s degree in mechanical engineering or a related field
  • Able to frequently travel in Poland and abroad from time to time
  • Sociable and determined to understand and meet the needs of our customers
  • Experience with CAD/CAM software and design and manufacturing processes, an asset

We offer :

  • Challenging work in international environment
  • Competitive salary
  • Friendly work environment
  • Flexible working hours
  • Tools to perform assigned duties
  • Internal trainings and support in developing your skills

We thank you for your interest in this position. Please note that we will only contact shortlisted candidates.

PolyWorks Polska is a place where your skills and commitment will be appreciated, and you will have the chance to develop your career in a dynamic environment. Join our team and let's achieve success together!

Who are we?

PolyWorks Polska empowers manufacturers of every size to digitally transform their 3D measurement processes and maximize the value of 3D measurement data for their product engineering and manufacturing processes. Located in Łódź, PolyWorks Polska provides PolyWorks® smart 3D metrology software solutions and technical services–including technical support, training, metrology process consulting, and software customization–to industrial manufacturers in Poland.

PolyWorks Polska is an InnovMetric group company, a multinational software development organization headquartered in Canada with over 550 employees dedicated to bringing 3D measurement data at the heart of enterprise manufacturing processes.

  • Biegła znajomość języka polskiego (w mowie i piśmie)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Wykształcenie/doświadczenie inżynierskie w zakresie metrologii, mechaniki lub pokrewnych dziedzin
  • Gotowość do częstych podróży służbowych w Polsce oraz sporadycznych wyjazdów zagranicznych
  • Przyjazne podejście do klientów i determinacja w rozwiązywaniu ich problemów.
  • Doświadczenie z programami CAD/CAM oraz w procesach projektowania i produkcji będzie mile widziane.
  • Doświadczenie w metrologii przemysłowej 3D stanowi dodatkowy atut.

Co oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym zespole specjalistów z różnych stron świata.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Przyjazne środowisko pracy w przyjaznym zespole.
  • Szkolenia i wsparcie w doskonaleniu umiejętności.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków.

Jeśli jesteś zafascynowany/a metrologią przemysłową 3D, masz doświadczenie i chcesz dołączyć do naszego wspaniałego zespołu, zachęcamy do składania aplikacji. Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres info@polyworkspolska.com z tytułem "Application Specialist - [Twoje Imię i Nazwisko]". Termin składania aplikacji upływa 14.04.2024

PolyWorks Polska to miejsce, w którym Twoje umiejętności i zaangażowanie zostaną docenione, a Ty będziesz miał/a szansę na rozwijanie swojej kariery w dynamicznym otoczeniu. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie osiągajmy sukcesy!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

PolyWorks Polska umożliwia firmom produkcyjnym dowolnej wielkości cyfrową transformację swoich procesów pomiarowych 3D oraz maksymalizację wartości danych pomiarowych 3D związanych z procesami produkcji i projektowaniem swoich wyrobów. Mający swoją siedzibę w Łodzi, oddział PolyWorks Polska jest dostawcą rozwiązań i usług związanych z technologią inteligentnej metrologii 3D PolyWorks®, który zapewnia również wsparcie techniczne, szkolenia, doradztwo w zakresie procesów pomiarowych oraz indywidualne rozwiązania z dziedziny oprogramowania – wszystko to dostępne dla wytwórców przemysłowych na terenie Polski.

PolyWorks Polska jest spółką grupy InnovMetric, międzynarodowej organizacji tworzącej oprogramowanie z siedzibą główną w Kanadzie, której ponad 550 pracowników rozwija technologie opracowywania danych pomiarowych 3D na potrzeby procesów wytwórczych różnych przedsiębiorstw.

Options

Sorry the Share function is not working properly at this moment. Please refresh the page and try again later.